Accounting and Finance
Reklamační Technik
Reklamační Technik-September 2024
Brno
Sep 20, 2024
ABOUT THERMO FISHER SCIENTIFIC
As the world’s leader in serving science, at Thermo Fisher Scientific, our professionals develop critical solutions—and build rewarding careers.
10,000+ employees
Biotechnology, Manufacturing
VIEW COMPANY PROFILE >>
About Reklamační Technik

  Job Description

  V brněnském Thermo Fisher Scientific vyvíjíme a vyrábíme špičkové elektronové mikroskopy a spektrometry. Podílejí se na výzkumu virů SARS-CoV-2, ZIKA, HIV, umožňují pokrok ve vývoji procesorů i nových léčiv. Naše práce přispívá k tomu, aby byl svět zdravější, čistší a bezpečnější. Jsme největší výrobou elektronových mikroskopů na světě a navazujeme na více než 70 let dlouhou tradici. Najdete mezi námi odborníky na fyziku, elektroniku, software, mechanickou konstrukci i logistiku.

  Co budete dělat?

  Vyřizovat reklamace včetně dohledávání dokumentace a transportu materiálu mezi výrobou a sklademDohledávání dat v interních systémechPodpora logistiky v reklamačních řízeníchAdministrativní podpora výrobyKoordinace monitorování kvality - identifikace výskytu sériových závadPodíl na neustálém zlepšování procesu reklamace v rámci výroby s ohledem na kvalitu, rychlost a efektivituBalení a převoz reklamovaného materiálu

  Koho hledáme?

  Kandidáta/kandidátku se SŠ vzděláním a se zkušenostmi z administrativyAktivní přístup a organizační schopnostiZnalost práce v MS Office (Excel, Outlook)Základní znalost angličtinySchopnost pracovat s datyObecná znalost ERP systému (QAD) výhodouZkušenosti s prací s lidmi výhodou

  Proč k nám?

  Dlouhodobě jsme oceňováni jako Nejlepší zaměstnavatel v Jihomoravském krajiChceš si řídit svůj volný čas? U nás můžeš! Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provozBudeš pracovat v sehraném týmu, který ti pomůže v začátcích a bude tě motivovat k dalšímu rozvoji. Pokud budeš chtít, časem se budeš moct posunout na vyšší poziciMáme neformální firemní kulturu, můžeš si tykat i s ředitelemNaše přístroje se vyrábí v prostředí, které je čistší než operační sál - ideální pro alergiky Naší firmě se daří a již několik let po sobě roste - můžeš se těšit na každoroční finanční bonusy28 dní dovolené, plně hrazená Multisportka, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefityZa doporučení nového kolegy můžeš získat až 90 000 KčSkvělá firemní kantýna se třemi hlavními jídly, teplým bufetem, salátovým barem nebo pizzou. Na stravování v ní ti přispějeme 100 Kč za odpracovaný denV budově máme vlastní posilovnu, technickou hernu, masáže, venkovní hřiště nebo půjčovnu kolNa firemních večírcích hraje firemní kapela, máme vlastní hokejové družstvo nebo tým dračích lodí

Comments
Welcome to zdrecruit comments! Please keep conversations courteous and on-topic. To fosterproductive and respectful conversations, you may see comments from our Community Managers.
Sign up to post
Sort by
Show More Comments